Kundestøtte

Få bistand på våre produkter

Vi har muligheten til å hjelpe våre kunder via fjernsupport enten det gjelder opplæring i bruk av idha-Online eller nedlastning av programvare for våre produkter. For å bruke fjern-supporten klikk på knappen i topp av siden:

Autodata as

Org nr: 963750129
Torvaldslyst 30,
1738 BORGENHAUGEN
Telefon: 69102480

Autodata AS
Torvaldslyst 30
1738 Borgenhaugen

VÅRE ANSATTE

Jon Arne Skauen
Daglig leder

+47 913 59 988

skauen@autodata-as.no

Carl Fredrik Næss
Idha-Online / Lys og Varsling / Vekt

+47 979 61 777

carl@autodata-as.no

Per Henrik Fredh
Kjøretøyteknisk verksted

+47 913 98 604

per.henrik@autodata-as.no

Marius Syversen
Parkeringsteknologi

+47 915 30 207

marius@autodata-as.no

Christian Jansson Lund
Servicesjef Parkeringsteknologi

+47 979 61 770

christian@autodata-as.no

Robert Overen
IDHA-Online / Lys og Varsling / Web

+47 476 88 088

robert@autodata-as.no

John Anton Bislingen
Kjøretøyteknisk verksted

+47 954 84 851

anton@autodata-as.no

Tommy Ek
Parkeringsteknologi

+47 962 37 200

tommy.ek@autodata-as.no

Hedda Mortensen
Administrasjon / Regnskap

+47 474 19 605

regnskap@autodata-as.no

Pål Christian Dahlby
IDHA-Online

+47 913 77 711

dahlby@autodata-as.no

Audun Daler
Leder Mekatronikk

+47 918 04 331

produksjon@autodata-as.no

Alle bilder er beskyttet av copyright rettigheter, og tilhører Autodata AS.